Sipariş Verebilmek İçin Üye Olmak Gereklimi?

Hayır, Beğendiğiniz bir ürününün siparişini üyelik oluşturmadan da kolayca oluşturabilirsiniz. Fakat üyelik oluşturmak ücretsizdir. Fırsat ve kapmanyalardan haberdar olmanız açısından üyelik oluşturmanızı tavsiye ediyoruz.

Aldığım Ürünün Bedeni Bana Uymazsa

Hiç problem değil. Siparişi verilen ürünün bedeni uymadığı taktirde beden değişimini ücretsiz olarak yapıyoruz. Bize Whatsapp Sipariş hattımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz değişim için geri gönderimi MNG KARGO ile yapmanız gerekiyor.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Online mağazamızdan vereceğiniz siparişlerde; kapıda ödeme, kredi kartı ve havale seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Havale seçeneğini tercih etmek isterseniz hesap bilgilerimize "Banka Hesaplarımız" butonundan ulaşabilirsiniz

hilalorme.com Sitesi Güvenlimidir?

Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerin onayları tarafımızca değil ilgili banka tarafından "3D Secure" olarak verilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızca görülemez ve kaydedilemez. Sitemiz alt yapısında SSL güvenlik sertifikaları ve 3D Secure gibi ileri düzey güvenlik protokolleri bulunmaktadır.

Siparişimde Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim?

Sipariş tutarınız 500 TL ve üzeri olduğu taktirde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 

Üyelik Kaydı Oluşturmak Ücretlimi?

Hayır, oluşturacağınız üyelik kaydı için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR