DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 

Ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, karalama, leke, giyildiğine veya kullanıldığına dair bir iz bulunması ya da tadilat yapılmış olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz.
Değişimi veya iadesi yapılacak ürün, ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

Satın aldığınız ürün ayıplı veya kusurlu çıktığı taktirde iade işlemi gerçekleştirilir. 15 gün içerisinde kargoya, kargo görevlisiyle birlikte tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz.

 

İade Adresi

 

İade edilecek ürünlerin,
Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Boz Sokak No:9 

 

4.Levent / KAĞITHANE / ISTANBUL
adresine "Sanal Mağaza Teslim" notu ile kargolanması gerekmektedir.

 

Değişim ve İade Seçenekleri

 

Para İadesi: Sipariş ettiğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kullanmamak ve yıkamamak şartıyla iade edebilirsiniz. Ödediğiniz tutar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

 

Ürün Değiştirme: Ürünlerin kullanılmaması ve yıkanmaması şartıyla beden ve ürün değişimleri ücretsiz olarak yapılmaktadır, alışverişte kazandığınız hediyelerin iade edilmesi gerekmez.

 

Kargo Ücretleri

 

Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen değişim işlemlerinde, kargo ücreti Hilal Orme tarafından karşılanmaktadır.
Bu durumlardaki değişimlerde, değiştirilecek olan ürünü, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz.

 Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.
İade ve değişim işlemlerinde MNG Kargo ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.

 

Hasar Görmüş veya Kusurlu Ürünler

 

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.
Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız. İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız.
Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR